سبد خرید

دانلود سوالات و لغات زبان ارشد وزارت بهداشت 1400

لغات و اصطلاحات تمام متن ها و درک مطلب های کنکور 98-99

سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت(علوم پزشکی) سال 97-98

سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت(علوم پزشکی) سال 98-99

سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت(علوم پزشکی) سال 99-1400

سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت(علوم پزشکی) سال 1400-1401

لغات هر ۱۶ متن آزمون ۱۴۰1/۱۴۰0

مطالب مربوط به کلاس جامع زبان ارشد وزارت بهداشت (تلگرامی)

پکیج زبان ارشد وزارت بهداشت و زبان دکتری وزارت بهداشت دکترمهاجرنیا تنها پکیج موجود در بازار حاوی سوالات و پاسخنامه فول تشریحی کنکور(1400-1401) با استدلال های قانونمندِ رد گزینه های غلط و انتخاب گزینه صحیح، داوطلب را از همان ابتدا با تکنیک های حرفه ایی پاسخ دهی به سوآلات متن و لغات آشنا و مسلط می سازد. اهمیت زبان انگلیسی در قبولی دانشگاه ها و کسب رتبه برتر ، بسیار حیاتی و سرنوشت ساز شده است. لذا در کنکور پیش رو این موضوع، یکی از دغدغه های داوطلبان آزمون ارشد وزارت بهداشت است. یکی از مطمئن ترین شیوهای انتخاب منبع زبان، مشورت با رتبه های برتری هست که توانسته اند در درس زبان، درصد بالای 85 را کسب نمایند. گروه زبان (دکتر مهاجرنیا) به گواه همه دانشجویان و داوطلبان و مستندات ذیل و به دور از کوچکترین تبلیغی، هر ساله بالاترین درصد های زبان را به خود اختصاص داده است.

معرفی :

دکتر رضا مهاجرنیا گلولانی مدرس زبان

رتبه سوم آزمون کتبی دکتری رشته آموزش زبان انگلیسی و رتبه اول فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی می باشند. ایشان همچنین فارغ التحصیل برگزیده رشته پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده، و پس از اتمام دوره تحصیلات عالی، مشغول به تدریس در دانشگاهها و مراکز مطرح ایران گردیده اند. زبان ارشد وزارت بهداشت جزو فیلد های تخصصی دکتر مهاجرنیا می باشد و هر سال تقریبا تمامی درصد های بالای 90 در درس زبان  جزو شاگردان ایشان هستند

کتاب جامع زبان ارشد وزارت بهداشت دکتر مهاجرنیا

این کتاب دارای 896 صفحه هست، بخش اول آن شامل 50 صفحه آموزش ساختارها و گرامر ضروری و در ادامه حدود 120 صفحه آموزش مهارت های پاسخگویی به سوالات درک مطلب و تکنیک های پاسخگویی به سوالات لغت می باشد. بخش دوم شامل 40 نوبت سوالات کنکور ارشد وزارت بهداشت از سال 90-91 تا 99-1400 همراه با پاسخنامه استدلالی و تشریحی بسیار دقیق، دلایل انتخاب گزینه صحیح و دلایل رد گزینه های نادرست با جنبه آموزشی بر مبنای مهارت های کتاب هست، در این بخش آخر، همچنین ترجمه خط به خط  تمامی متن ها و گزینه های درک مطلب و ترجمه تمامی سوالات بخش لغات و کلمات هر سوال، بصورت کامل موجود می‌باشد.

 

وجه تمایز کتاب زبان ارشد وزارت بهداشت دکتر مهاجرنیا با سایر کتب بازار در چیست ؟

چرا توصیه می کنیم فقط باید این کتاب را برای قبولی تضمینی درارشد وزرات بهداشت مطالعه کرد؟

چرا تقریبا تمامی افرادی که درصد زبان بالای 90 را درکنکور کسب کرده اند، جزو افرادی هستند که کتاب زبان ارشد وزرات بهداشت دکتر مهاجرنیا را طبق شیوه مطالعاتی موجود در سایت کرده اند ؟

اولین دلیل موفقیت این کتاب وجود سیستم آموزش قوی مهارتها و تکنیک ها میانبر فراوان در کتاب هست که فرد را بسیار سریع به هدف خود نزدیک و مانع از مایوس شدن داوطلب می گردد.

دومین دلیل موفقیت کتاب زبان ارشد وزارت بهداشت دکتر مهاجرنیا، وجود آموزشهای روان و قابل فهم و ارائه مطالب از سطح صفر و همچنین وجود ترجمه کامل تمامی متن ها، ترجمه کامل سوالات و ترجمه تمامی گزینه های متن هاست، که به هر داوطلبی ذوق و شوق و انرژی برای ادامه دادن مطالعه کتاب را می دهد.

سومین دلیل، وجود بخش بسیار مهم و سرنوشت ساز و از طرفی بسیار جذاب دیگرپکیج زبان ارشد دکتر مهاجرنیا، یعنی کتابچه لغت (هندبوک) وسه باکس فلش کارتهایی هستند که دربرگیرنده تمامی لغات و اصطلاحات و افعال دو کلمه ای مورد نیاز کنکورارشد و دکتری وزارت بهداشت در قالب مثالها و تصاویری است که به یادگیری و حفظ سریع لغات کمک شایانی می کند. همچنین آموزش لغات بر مبنای ریشه شناسی (البته با زبانی ساده) به حفظ عمیق و دقیق لغات سرعت می بخشد. این دو مجموعه لغت (هندبوک و فلش کارتها) در برگیرنده تمامی لغت کتاب 504 و کتاب تافل، بعلاوه تمامی لغات و اصطلاحات بکار رفته طی 15 سال کنکور گذشته هستند که داوطلب را از مطالعه هر کتاب لغتی دیگری بی نیاز می نماید.

آخرین و مهم ترین دلیل انتخاب کتاب زبان ارشد وزارت بهداشت دکتر مهاجرنیا، وجود یه برنامه مطالعاتی منسجم ارائه شده توسط شخص دکتر مهاجرنیا هست که بصورت روزانه تا روز کنکور برای داوطلب برنامه ریزی شده است تا داوطلب تا روز کنکور بدون دغدغه به روند مطالعه با یک برنامه قوی ادامه دهد. این برنامه به طور رایگان ازسایت قابل دانلود هست.

 

در حال بارگذاری ...
Call Now Buttonپشتیبانی (تماس یا پیام واتساپ)